Katalog produktů

Průvodce lampami

Pomocí tohoto průvodce si můžete přehledně vybrat lampu dle typu svého projektoru.

Z důvodů úprav databáze lamp může dojít k chybné interpretaci cen. V případě jakýkoliv dotazů ohledně výběru, cen či reklamace lamp volejte naše technické oddělení na telefonním čísle +420233332457. Naši zaměstnanci Vám ochotně podají vhodné informace.

Vyberte výrobce:

Na jaře roku 2007 se společnost Complex spol. s r.o. stala autorizovaný distrubutorem originálních a náhradních lamp do projektorů. Z původní nabídky originálních a kompatibilních lamp jsme koncem téhož roku rozšířili náš sortiment o několik dalších variant lamp. V současné době jsme schopni dodat lampy do téměř všech modelů a značek projektorů, které jsou na mezinárodním trhu.

K jednomu typu projektoru nabízíme až 9 možností při výběru lampy.
1) Originální lampový modul - Originální lampa vč. plastového modulu přímo od výrobce projektoru.
2) Duální originální lampový modul - Originální lampa vč. plastového modulu - dual pack (dva kusy kompletního modulu v jednom balení)
3) Originální lampa bez modulu - Pouze lampa (originální banka) přímo od výrobce lamp.
4) Originální lampa v neoriginálním plastovém modulu - Kompletní lampový modul, originální lampa (baňka) a kompatibilní modul (plastový domeček)
5) Originální lampa v kompatibilním modulu (dvojbalení) - Kompletní modul, originální lampa (baňka) a kompatibilní modul (plastový domeček) - dual pack dva kusy kompletního modulu v jednom balení)
6) Kompatibilní lampový modul - Kompletní lampový modul (kompatibilní lampa) včetně plastového modulu.
7) Kompatibilní lampa bez modulu - Pouze lampa, kompatibilní (neoriginální) baňka.
8) Diamond lampa s modulem - Originální lampa Philips nebo Osram (dle typu projektoru), osazená v plastovém modulu od Diamond Lamp.
9) Diamond lampa bez modulu - Originální lampa (banka) Philips nebo Osram (dle typu projektoru) bez modulu, od Diamond Lamp.

Záruční lhůta na náhradní lampy do projektorů je 3 měsíce nebo 500 hodin (co nastane dříve). U originálních lamp přímo od výrobců sledujte záruční podmínky u konkrétní značky, mohou se lišit.

Rychlé vyhledávání

Přihlášení

Přihlašovací jméno
Heslo

Obchodní podmínky

Veškeré ceny uvedeny bez DPH


©2007 Complex, spol. s r. o.,

projektory, interaktivní tabule

| všechna práva vyhrazena | Webové stránky od AiVision, s.r.o. - e-shop řešení AiShop

Complex Help Line - Info Line - 603 163 163