Tiskové zprávy

Nabídka pro školy - Interaktivní tabule Smartboard řady M600

24.02.2014
Výhodné ceny pro základní a střední školy na nejnovější řadu interaktivních tabulí firmy Smart Technologies.
více info..

Údržba projektorů

07.10.2013
Speciální nabídka pro ZŠ a střední školy na kompletní servis projektorů, prodloužena do konce roku 2013.
více info..

Evropské peníze pro střední školy

16.01.2013
Pomáháme při vyplňování tzv. "šablon" pro udělení evropských dotací.
více info..
ISO 9001:2008

Společnost Complex ®- specialista na projektory a projekční techniku

  

Multimediální prezentační stojany

Prezentační stojany jsou perfektní řešení, jak snadno prezentovat svou firmu nejen na veletrzích, výstavách, ale i ve vlastních prostorách firmy. Umožňují vystavit katalogy, prospekty či přehrát firemní reklamní spoty. 
 

Akční nabídka pro ZŠ a střední školy - Smartboard řady M600

Interaktivní tabule firmy Smart Technologies nejnovější řady M600 - SmartBoard M680 a M685 za akční ceny s řadou bonusů (zdarma nejnovější SW Smart Notebook 2014 a zaškolení). 
  

Nová řada projektorů se superkrátkou projekční vzdáleností 

Nové modely projektorů se superkrátkou a krátkou projekční vzdáleností a zabudovanými interaktivními funkcemi šitých na míru pro projekci ve školách.  
 

Údržba projektorů

Údržba projektorů za skvělé ceny určená pro základní a střední školy. Vyberte si mezi základním či důkladným čištěním vašeho projektoru. Důkladná údržba projektoru již za 990,- vč. DPH.
  

Náhradní lampy do projektorů za skvělé ceny 

Nabízíme až 8 verzí náhradních lamp téměř do všech modelů a značek projektorů, které jsou k dostání na mezinárodním trhu.
  

Hitachi Starboard Link EZ a EZ2   

Interaktivní mobilní systém, který umožňuje proměnit jakoukoli standardní bílou tabuli, rovnou plochu (zeď, desku, proječkní plochu) v plnohodnotnou interaktivní tabuli. 
Jsme výhradním partnerem firmy MEDIUM, společnosti s největším obratem v oblasti prezentačních a projekčních technologií v Evropě. Jako partner společnosti MEDIUM získala firma Complex autorizaci pro distribuci produktů společností SANYO, HITACHI, OPTOMA, PANASONIC, BENQ, AVIO, CASIO, PLUS,CANON, Kodak, Geha, Braun, Fujitsu, Mitsubishi, LG, Pioneer. Dále jsme distributorem výrobků 3M, LEGAMASTER, COMM-TEC, WOLF-VISION, ESMS (Onfinity), PHILIPS a VOGELS.
Firma Complex spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991 a od roku 1992 se specializuje na projekční a prezentační techniku, zejména na:

Projektory

Dodáváme projektory značek většiny světově prestižních výrobců: 3M, Sanyo, Ask, BenQ, Philips, Panasonic, Mitsubishi, Optoma, Canon, a další.

Projekční plátna

Společnost Complex je prodejcem veškerých typů projekčních pláten, které jsou v současné době k dostání na mezinárodním trhu. Náš sortiment obsahuje projekční plátna stativová rolovací, rámová s přední či zadní projekcí, elektrická aj., a to ve standardizovaných rozměrech.

Interaktivní tabule

Sledujeme nové technologie a jejich vývoj ve světě. Interaktivní tabule získávají stále větší pozornost a rok od roku jsou prošpikovány lepší a kvalitnější technikou. Hitem se stává systém Onfinity, který umožňuje vytvořit interaktivní tabuli z každého povrchu.

Náhradní lampy do projektorů

Jsme dodavatelem náhradních lamp do projektorů a zajišťujeme odborný servis, který zahrnuje čištění a výměnu filtrů v projektoru, montáž a demontáž nové náhraní lampy. Od roku 2007 distribuujeme kompatibilní náhradní lampy do projektorů, které se vyznačují stejnou kvalitou jako lampy původní, ale nižší cenou.

Vybavení konferenčních, školících a zasedacích místností

Dále zajišťujeme kompletní vybavení konferenčních, školících a zasedacích místnostní, navrhujeme a realizujeme to nejvýhodnější řešení pro konkrétního příležitost.
©2007 Complex, spol. s r. o.,

projektory

| všechna práva vyhrazena | Webové stránky od AiVision, s.r.o. - e-shop řešení AiShop
Complex Help Line - Info Line - 603 163 163

Další odkazy / Moderní tepelná čerpadla uspoří statisíce / Vyrábíme a instalujeme bazény - vždy za super ceny / Dodáváme na trh výkonné centrální vysavače značky Beam / Hledáte-li dveře klikněte na vchodové dveře Stadler / Úsporné led trubice do bytu i domu / Výkonná tepelná čerpadla jsou ekologická / Modulární eshop zaručí úspěch / Instalujeme sekční průmyslová a garážová vrata od známého výrobce / Čištění a stavba, kanalizace pro Váš dům / Partneři