Tiskové zprávy

Multimediální přednáškové pulty Pro-Mentor

04.08.2014
Multimediální pulty jsou zařízení, která plně umožňují využít AV a interaktivní potenciál moderních přednáškových sálů, jako jsou např. vysokoškolské posluchárny a jiné prezentační prostory.

více info..

ClickShare - bezdrátový prezentační systém

03.08.2014
Clickshare od firmy Barco je bezdratový prezentační systém jako ideální řešení do konferenčních místností pro různé meetingy, zasedání, porady, konference apod., kde je třeba přepínat mezi prezentacemi vícero účastníků.

více info..

Nabídka pro školy - Interaktivní tabule Smartboard řady M600

24.02.2014
Výhodné ceny pro základní a střední školy na nejnovější řadu interaktivních tabulí firmy Smart Technologies.
více info..
ISO 9001:2008

Společnost Complex ®- specialista na projektory a projekční techniku

  

Bezdrátový prezentační systém Barco ClickShare

Bezdrátový prezentační systém ClickShare od společnosti Barco jako ideální pomůcka pro sdílení prezentací vícero účastníků při poradách, konfereních, meetincích apod. Stačí pouze připojit k notebooku, tabletu, iPadu či telefonu, kliknout, a obsah vaší obrazovky se zobrazí na hlavní projekci v místnosti. 
 

Akční nabídka pro ZŠ a střední školy - Smartboard řady M600

Interaktivní tabule firmy Smart Technologies nejnovější řady M600 - SmartBoard M680 a M685 za akční ceny s řadou bonusů (zdarma nejnovější SW Smart Notebook 2014 a zaškolení). 
  

Moderní multimediální přednáškové pulty 

Bohatě vybavené multimediální katedry, které umožňují plně využít veškerný audio-visuální potenciál posluchárny či podobné přednáškové místnosti.   
 

Údržba projektorů

Údržba projektorů za skvělé ceny určená pro základní a střední školy. Vyberte si mezi základním či důkladným čištěním vašeho projektoru. Důkladná údržba projektoru již za 990,- vč. DPH.
  

Náhradní lampy do projektorů za skvělé ceny 

Nabízíme až 8 verzí náhradních lamp téměř do všech modelů a značek projektorů, které jsou k dostání na mezinárodním trhu.
  

Hitachi Starboard Link EZ a EZ2   

Interaktivní mobilní systém, který umožňuje proměnit jakoukoli standardní bílou tabuli, rovnou plochu (zeď, desku, proječkní plochu) v plnohodnotnou interaktivní tabuli. 
Jsme výhradním partnerem firmy MEDIUM, společnosti s největším obratem v oblasti prezentačních a projekčních technologií v Evropě. Jako partner společnosti MEDIUM získala firma Complex autorizaci pro distribuci produktů společností SANYO, HITACHI, OPTOMA, PANASONIC, BENQ, AVIO, CASIO, PLUS,CANON, Kodak, Geha, Braun, Fujitsu, Mitsubishi, LG, Pioneer. Dále jsme distributorem výrobků 3M, LEGAMASTER, COMM-TEC, WOLF-VISION, ESMS (Onfinity), PHILIPS a VOGELS.
Firma Complex spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991 a od roku 1992 se specializuje na projekční a prezentační techniku, zejména na:

Projektory

Dodáváme projektory značek většiny světově prestižních výrobců: 3M, Sanyo, Ask, BenQ, Philips, Panasonic, Mitsubishi, Optoma, Canon, a další.

Projekční plátna

Společnost Complex je prodejcem veškerých typů projekčních pláten, které jsou v současné době k dostání na mezinárodním trhu. Náš sortiment obsahuje projekční plátna stativová rolovací, rámová s přední či zadní projekcí, elektrická aj., a to ve standardizovaných rozměrech.

Interaktivní tabule

Sledujeme nové technologie a jejich vývoj ve světě. Interaktivní tabule získávají stále větší pozornost a rok od roku jsou prošpikovány lepší a kvalitnější technikou. Hitem se stává systém Onfinity, který umožňuje vytvořit interaktivní tabuli z každého povrchu.

Náhradní lampy do projektorů

Jsme dodavatelem náhradních lamp do projektorů a zajišťujeme odborný servis, který zahrnuje čištění a výměnu filtrů v projektoru, montáž a demontáž nové náhraní lampy. Od roku 2007 distribuujeme kompatibilní náhradní lampy do projektorů, které se vyznačují stejnou kvalitou jako lampy původní, ale nižší cenou.

Vybavení konferenčních, školících a zasedacích místností

Dále zajišťujeme kompletní vybavení konferenčních, školících a zasedacích místnostní, navrhujeme a realizujeme to nejvýhodnější řešení pro konkrétního příležitost.
©2007 Complex, spol. s r. o.,

projektory, interaktivní tabule

| všechna práva vyhrazena | Webové stránky od AiVision, s.r.o. - e-shop řešení AiShop
Complex Help Line - Info Line - 603 163 163

Další odkazy / Moderní tepelná čerpadla uspoří statisíce / Vyrábíme a instalujeme bazény - vždy za super ceny / Dodáváme na trh výkonné centrální vysavače značky Beam / Úsporné led trubice do bytu i domu / Instalujeme sekční průmyslová a garážová vrata od známého výrobce / Čištění a stavba, kanalizace pro Váš dům / Partneři